||

BLOG SPA DLA WŁOSÓW

Witam Cię serdecznie na blogu SPA DLA WŁOSÓW.

Znajdziesz tu cenne informacje dotyczące zdrowia dla włosów i skóry głowy. Zabiorę Cię w świat pięknych włosów .

Dziś chciałabym Ci przybliżyć markę na której pracuję i dzięki której uzyskuje zdrowie na głowie.
Kosmetyki o’right to arcydzieło natury. Kosmetyki stały się synonimem innowacji, ciągłego dążenia do stworzenia idealnego eko produktu i skutecznej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Kosmetyki o’right, są dla świadomych i wymagających klientów.

Marka dba o ochronę środowiska, ma duży szacunek do natury.

Druk tuszem sojowym wykorzystywany jest przy produkcji opakowań. Tusz ten bazuje na wodzie i jest nietoksyczny dla środowiska i przyjazny. Papier i kartony posiadają certyfikat FSC.

Tajwański bambus MASO. O’right korzysta z tego bambusa by wspierać lokalne rękodzieło. Każda nakrętka jest unikalna, zachowuje naturalne piękno oraz siłę słojów tej rośliny.

Kosmetyki produkowane są w wyjątkowej, zielonej siedzibie firmy znajdującej się na Tajwanie. Głównym założeniem podczas jej tworzenia była synergia pomiędzy ludźmi, budynkiem oraz środowiskiem. Jest to pierwsze miejsce w Azji, które uzyskało certyfikat Taiwan EEWH Green Building Gold Certificate. Najwyższy uzyskany poziom  zawdzięcza oszczędności energii, sortowaniu śmierci, redukcji CO2 oraz oczyszczaniu wody (również deszczowej), dzięki czemu jej zużycie jest mniejsze.
W fabryce O’right, wykorzystując miejsce, jego topografię i kierunek wiatru, przez 300 dni nie używana jest klimatyzacja. Energia wykorzystywana w produkcji pochodzi z własnych źródeł solarnych oraz wiatrowych. Na dachu budynku znajduje się ogród, w którym pracownicy mogą sadzić zioła oraz warzywa.

„siejmy zielone nasiona w nadziei, że uczynią nasze życie piękniejszym i bardziej zrównoważonym”
Steven Ko założyciel i pomysłodawca marki o’right.

Instagram: spadlawlosow.pl

Facebook: spadlawlosow.pl

Podobne wpisy