Jako fryzjerka z wieloletnim stażem w mojej pracy testowałam przeróżne profesjonalne marki do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Wiele lat temu przeszłam z chemicznej pielęgnacji na zdrową i wspierającą środowisko.

Moją misją jest, aby moi klienci pielęgnowali swoje włosy w sposób świadomy, zdrowy i skuteczny.

Marki na których bazuję i oferuję moim klientom, są profesjonalnymi skutecznymi, bezpiecznymi i czystymi formułami.

Dla mnie liczy się nie tylko praca z produktem, ale i ochrona środowiska, dlatego jako profesjonalistka oferuje produkty premium.

Znam potrzeby moich klientów i wychodzę do nich z najlepszymi innowacyjnymi produktami.

Zapoznaj się z markami, które są stworzone z miłości do rytuałów dla twoich włosów i skóry głowy.

Pozdrawiam
Aleksandra Wiśniewska

NAK HAIR jest australijską marką z wyjątkowym podejściem do środowiska, zdrowych włosów oraz skóry głowy. Produkty NAK HAIR zawierają naturalne wegańskie składniki, luksusowe ekstrakty roślinne i czyste olejki eteryczne, które umożliwiają wspaniałe zabiegi pielęgnacyjne szanujące delikatną naturę włosów i skóry głowy.

NATURALNA FORMUŁA WEGAŃSKA
Ta luksusowa mieszanka naturalnych wegańskich ekstraktów wzbogacona o kokos, ryż, aloes i gruszkę, dostarczają zdrowej dawki aktywnych składników roślinnych, aby przywrócić miękkość, połysk i blask wszystkim rodzajom włosów. Olej kokosowy działa jako głęboka odżywka i naturalne emolient zmiękczając suche lub puszące się włosy. Proteiny ryżu pomagają wzmocnić włosy rozjaśniane, farbowane lub poddawane zabiegom chemicznym. Aloes i gruszka zapewniają niezbędne nawilżenie i zapobiegają utracie i wilgoci.

ROŚLINNE SKŁADNIKI AKTYWNE
Produkty NAK uzupełnione są mnóstwem specjalistycznych witamin i bogatych składniki odżywcze ekstraktów roślinnych, w tym czarnego bzu, baobabu, agawy, komosy ryżowej i indygowca.

NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH
Marka NIE testuje produktów na zwierzętach.

BEZ SIARCZANÓW
Stosujemy iselux ekologiczny środek powierzchniowo czynny, zapewniający delikatne oczyszczanie i niewielką ilość piany, aby zminimalizować blaknięcie koloru. Łagodne składniki myjące o zrównoważoną pH, uzupełniają optymalną ochronę dla włosów i skóry głowy.

BEZ PARABENÓW
Łagodne środki konserwujące chronią nasze preparaty przed możliwym skażeniem bakteryjnym, zapewniając stabilność w okresie przechowywania i ochroną produktu. Przewidywany okres przechowywania to 12 miesięcy po otwarciu i 36 miesięcy przed otwarciem.

BEZ GLUTENU I ORZECHÓW
Niektóre produkty NAK są bezglutenowe i/ lub nie zawierają orzechów.

Każdy z nas odgrywa pewną rolę, jeśli chodzi o ochronę środowiska. Podejmujemy działania na rzecz i jej ochrony, takie jak stosowanie opakowań nadających się do recyklingu oraz papieru i materiałów z certyfikatem ekologicznym.

Ori Lab to marka stworzona w Australii z miłości do rytuałów dla włosów i skóry głowy. Organiczna pielęgnacja, której fundamentem jest nauka, o czystym, naturalnym pięknie.

Marka stworzyła formuły czystego i naturalnego piękna. Codzienne pielęgnacyjne rytuały tworzone z głębi serca.

Ori Lab to marka kosmetyków do włosów wykorzystująca organiczne formuły, tworzone w zgodzie z filozofią czystego, naturalnego piękna. Ori lab jest wynikiem wieloletnich poszukiwań organicznych roślin, wegańskich składników i zrównoważonych praktyk, stworzonych z miłością przez NAK HAIR-wiodącą australijską firmę fryzjerską. Organiczna pielęgnacja włosów w najlepszym wydaniu jest przyjazna dla skóry głowy włosów oraz środowiska.

Formuła każdego z kosmetyków Ori Lab zaczyna się od Clean Beauty Base, mieszanki składników zawierających:

-Niacynamid (forma witaminy B3), który wzmacnia równowagę skóry i włosów, aby poprawić ich kondycję.
-Kwas hialuronowy ujędrnia, pielęgnuje i nawilża włosy oraz skórę głowy.
-aloes nasyca włosy i skórę głowy ochronną barierą witamin, minerałów i aminokwasów.
-prawoślaz delikatnie łagodzi i chroni włosy oraz skórę głowy.

Razem te czyste składniki tworzą realną moc totalnego nawilżenia. Każdy produkt jest dodatkowo wzbogacony o Beauty Boosters czyli unikalną, spersonalizowaną mieszankę starannie dobranych komponentów, które odżywiają i pielęgnują różne rodzaje włosów i skóry głowy.

Kosmetyki NAK HAIR, ORI LAB przepięknie pachną tworząc aromaterapię w twojej łazience.

KOSMETYKI O’RIGHT

Marka O’right to ekologiczne, a zarazem profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Marka zainspirowana naturą i ekologicznym stylem życia, reprezentuje miłość do środowiska.

Naturalność

Czystość

Przyjazność dla środowiska

Kosmetyki o’right to arcydzieło Natury. Kosmetyki stały się synonimem innowacji, ciągłego dążenia do stworzenia idealnego eko produktu i skutecznej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Kosmetyki o’right, są dla świadomych i wymagających klientów.

Kosmetyki O’right, są wytwarzane z naturalnych składników pochodzenia roślinnego i ziołowego. Do tworzenia swoich receptur marka używa wyłącznie organicznych olejków. O’right oferuje kosmetyki do każdego rodzaju włosów i skóry głowy. Kompleksowa Pielęgnacja dla Twoich włosów na wyciągnięcie dłoni.

Produkty o’right są wolne od toksycznych substancji chemicznych takich jak : hormony, ftalany, parabeny, formaldehyd, siarczany, zagęszczacze, Dea (Dietyloamina), sztuczne barwniki, EO tlenek etylenu i pochodne.

Kosmetyki O’right pochodzą wprost z natury i nie są niczym innym!

Jako bazę stosowane są oleje roślinne, a nie szkodliwe dla środowiska produkty ropopochodne. Kosmetyki są vegańskie i NIE są testowane na zwierzętach.

Promocja ochrony środowiska, szacunek do natury i jej zasobów oraz troska o neutralny bilans CO2–to wszystko oferują kosmetyki O’right.

Tworzywo z których stworzone są kosmetyki jest certyfikowane przez 4 międzynarodowe organizacje zajmujące sie biodegradacja. Opakowania rozkładają się do CO 2 i H 2O czyli niezbędnych składników odżywczych dla nasion. Szampony są stworzone z 100% biodegradowalnego tworzywa PLA, przyjaznego eko materiału czyli odpadów owocowych, warzywnych oraz roślinnych.

Druk tuszem sojowym wykorzystywany jest przy produkcji opakowań. Tusz ten jest przyjazny dla środowiska. Papier i kartony posiadają certyfikat FSC.

Tajwański bambus maso to lokalne rękodzieło, z którego wykonywane są korki do kosmetyków. Każda nakrętka jest unikalna, zachowuje naturalne piękno oraz siłę słojów tej rośliny.

Kosmetyki produkowane są w wyjątkowej, zielonej siedzibie firmy znajdującej się na Tajwanie. Głównym założeniem podczas jej tworzenia była synergia pomiędzy ludźmi, budynkiem oraz środowiskiem. Jest to pierwsze miejsce w Azji, które uzyskało certyfikat Taiwan EEWH Green Building Gold Certificate. Najwyższy uzyskany poziom zawdzięcza oszczędności energii, sortowaniu śmierci, redukcji CO2 oraz oczyszczaniu wody (również deszczowej), dzięki czemu jej zużycie jest mniejsze.

W fabryce O’right, wykorzystując miejsce, jego topografię i kierunek wiatru, przez 300 dni nie używana jest klimatyzacja.
Energia wykorzystywana w produkcji pochodzi z własnych źródeł solarnych oraz wiatrowych. Na dachu budynku znajduje się ogród, w którym pracownicy mogą sadzić zioła oraz warzywa.