FRYZJERKA / KONSULTANTKA TRYCHOLOGICZNA

Aleksandra Wiśniewska

Jestem fryzjerką oraz konsultantką trychologiczną od 2003 roku. Moją misją jest przywracanie włosom zdrowia, połysku i witalności. Dopasowuję indywidualny plan pielęgnacyjny i konsultuję. Działam stacjonarnie (Warszawa) lub online na odległość.

Jeśli poszukujesz zdrowia dla swoich włosów i skóry głowy, a Twoja dotychczasowa pielęgnacja nie daje rezultatów, to potrzebujesz naprowadzenia na właściwą ścieżkę pielęgnacyjną.

Nie tylko piękne włosy…

samopoczucie moich klientek jest dla mnie bardzo ważne, dlatego dbam również o ich dobrostan poprzez autorski masaż głowy, twarzy, szyi, karku, barków, ramion oraz dekoltu. Moja manualna terapia jest w pełni naturalna dzięki, której kobiety czują harmonię, błogość i ukojenie. Kinesiotaping Bio-Estetyczny, dodatkowo naturalnie wspomaga wolniejsze starzenie się skóry.

Uzyskaj Piękne Włosy razem ze mną. Dołącz do mojego newslettera !

DOPASUJĘ PIELĘGNACJĘ DLA TWOICH WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

Marki kosmetyczne z którymi współpracuję jako profesjonalistka to: Nak Hair, Ori Lab, Orising, Genactiv, Veoli Botanica, Mudii, Sanotint, Loxus CosmeticsMarka Loxus dostępna tylko i wyłącznie stacjonarnie po indywidualnej konsultacji z klientem.

SANOTINT- farby do włosów (sanotint.pl kod rabatowy: zdrowykolor)

Marki suplementacyjne które rekomenduję to:

Eqology można zakupić poprzez link rekomendacyjny na mojej stronie

Best Lab (kod rabatowy spadlawlosow)

Norsa Pharma (kod rabatowy: hair)

Profilaktyka ( kod rabatowy: spadlawlosow)