TAJWAŃSKIE KOSMETYKI O’RIGHT

Marka O’right to ekologiczne, a zarazem profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Marka zainspirowana naturą i ekologicznym stylem życia, reprezentuje miłość do środowiska.

Naturalność

Czystość

Przyjazność dla środowiska

Kosmetyki o’right to arcydzieło Natury. Kosmetyki stały się synonimem innowacji, ciągłego dążenia do stworzenia idealnego eko produktu i skutecznej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Kosmetyki o’right, są dla świadomych i wymagających klientów.

Kosmetyki O’right, są wytwarzane z naturalnych składników pochodzenia roślinnego i ziołowego. Do tworzenia swoich receptur marka używa wyłącznie organicznych olejków. O’right oferuje kosmetyki do każdego rodzaju włosów i skóry głowy. Kompleksowa Pielęgnacja dla Twoich włosów na wyciągnięcie dłoni.

Produkty o’right są wolne od toksycznych substancji chemicznych takich jak : hormony, ftalany, parabeny, formaldehyd, siarczany, zagęszczacze, Dea (Dietyloamina), sztuczne barwniki, EO tlenek etylenu i pochodne.

Kosmetyki O’right pochodzą wprost z natury i nie są niczym innym!

Jako bazę stosowane są oleje roślinne, a nie szkodliwe dla środowiska produkty ropopochodne. Kosmetyki są vegańskie i NIE są testowane na zwierzętach.

Promocja ochrony środowiska, szacunek do natury i jej zasobów oraz troska o neutralny bilans CO2–to wszystko oferują kosmetyki O’right.

Tworzywo z których stworzone są kosmetyki jest certyfikowane przez 4 międzynarodowe organizacje zajmujące sie biodegradacja. Opakowania rozkładają się do CO 2 i H 2O czyli niezbędnych składników odżywczych dla nasion. Szampony są stworzone z 100% biodegradowalnego tworzywa PLA, przyjaznego eko materiału czyli odpadów owocowych, warzywnych oraz roślinnych.

Druk tuszem sojowym wykorzystywany jest przy produkcji opakowań. Tusz ten jest przyjazny dla środowiska. Papier i kartony posiadają certyfikat FSC.

Tajwański bambus maso to lokalne rękodzieło, z którego wykonywane są korki do kosmetyków. Każda nakrętka jest unikalna, zachowuje naturalne piękno oraz siłę słojów tej rośliny.

Kosmetyki produkowane są w wyjątkowej, zielonej siedzibie firmy znajdującej się na Tajwanie. Głównym założeniem podczas jej tworzenia była synergia pomiędzy ludźmi, budynkiem oraz środowiskiem. Jest to pierwsze miejsce w Azji, które uzyskało certyfikat Taiwan EEWH Green Building Gold Certificate. Najwyższy uzyskany poziom zawdzięcza oszczędności energii, sortowaniu śmierci, redukcji CO2 oraz oczyszczaniu wody (również deszczowej), dzięki czemu jej zużycie jest mniejsze.

W fabryce O’right, wykorzystując miejsce, jego topografię i kierunek wiatru, przez 300 dni nie używana jest klimatyzacja.
Energia wykorzystywana w produkcji pochodzi z własnych źródeł solarnych oraz wiatrowych. Na dachu budynku znajduje się ogród, w którym pracownicy mogą sadzić zioła oraz warzywa.

„Siejmy zielone nasiona w nadziei, że uczynią nasze życie piękniejszym i bardziej zrównoważonym”
Steven Ko
założyciel i pomysłodawca marki O’right