|

Najpopularniejsze fryzury w 2022 roku

Rok 2022 to zabawa fryzurami. Od fryzur pixie po strzyżenie motylkowe, każda stylizacja włosów ma być zabawą. Oto kilka inspiracji i trendów fryzur modnych w tym roku.

Fale w stylu lat 70-tych

Nic tak nie zmienia Twojego wyglądu jak fala na głowie. Najbardziej elegancka fryzura lat 60-tych i 70-tych, delikatne fale okalające twarz . Kobiece, subtelne zapewniają szczupłą twarz i jeszcze bardziej podkreślają rysy. Jeśli jednak chcesz posiadać grzywkę, wypróbuj fryzury z lat 70tych, które pozwalają uzyskać dłuższe włosy i wyglądają wspaniale, gdy zwiążesz włosy.

 

Fryzura Pixie 

Pixie to stylizacja włosów charakteryzuję się bardzo mocnym skróceniem długości włosów na karku i po bokach. Na dłuższe włosy w tym stylu możemy sobie pozwolić na górnej partii włosów. Dzięki temu fryzurze Pixie nadaje się charakternego wyglądu.

Natural

Coraz więcej kobiet znajduje odwagę, aby odkryć swoje siwe włosy. Jedną z celebrytek, która podąża za tym trendem jest Gwyneth Paltrow. Naturalne siwe włosy mogą być atrybutem kobiecości i piękna. Minęły już czasy, gdy kojarzone była ze starością, zaniedbaniem i brakiem atrakcyjności. Również na wybiegach modowych, a także na ulicach polskich miast możemy zauważyć ten coraz bardziej popularny trend. Siwienie włosów przestało być passe. Naturalną siwiznę noszą kobiety w różnym wieku, udowadniając, że wcale nie jest ona zarezerwowana dla starszych pań.

Cięcie asymetryczne

Czym jest asymetryczna fryzura? Fryzura asymetryczna to taka kiedy jedna strona twoich włosów jest dłuższa od drugiej. Niesamowitą rzeczą w asymetrycznych fryzurach jest to, że są one przeznaczone zarówno dla długich, jak i krótkich włosów i działają na wszystkie kształty twarzy. Asymetryczną fryzurą można wyszczuplić twarz czy zakamuflować asymetrię twarzy.

Strzyżenie motylkowe

Strzyżenie motylkowe (znane również jako fryzura na aniołka) to bardzo warstwowa fryzura, która nadaje objętość. Fryzura ma dwie sekcje, długie warstwy, które opadają poniżej ramion i krótkie warstwy, które opadają poniżej podbródka, aby nadać oprawę twarzy i dodać objętości. Niezwykle kobieca fryzura jedna z najbardziej popularnych wśród kobiet.

Hitem tego sezonu !! Z mody również nie wychodzi i będzie modna też w 2023 roku fryzura na BOB-a . Fryzura bob może być krótsza, średnia, dłuższa, z grzywka lub bez. Charakteryzuje się ona równymi włosami  na całej długości. Taka fryzura powoduje, że włosy wyglądają na zdrowe. Przy takiej fryzurze włosy układają się same. Prosta fryzura podkreśla charakter, kobiecość. Długość należy dopasować do kształtu twarzy.

A ty jakie fryzury lubisz? W jakich czujesz się dobrze? Odpowiedz sobie na to pytanie. Może czas na lekką zmianę lub totalną metamorfozę?

Podobne wpisy